Інтеграція TurboSMS для BAS / 1C

Робимо Інтеграцію TurboSMS для BAS / 1C

Можливо налаштувати відправку СМС з карток клієнтів/співробітників, зі списків (номери контрагента та всіх його контактів) або з документів/журналів. Кнопка надсилання повідомлень вбудовується у програму обліку.

Завдяки вбудованому у вашу систему модулю ТурбоСМС ви зможете надсилати велику кількість повідомлень кількома натисканнями клавіш та в будь-який зручний для вас час. Скільки б клієнтів у вас не було, на відправлення повідомлень із модуля у вас піде на це 2 хвилини!

Звертайтеся прямо зараз😉

📞 067 10-396-10 (Viber)
📞 093 10-396-10 (Viber)
🌎 https://softup.com.ua/turbosms/

Залишити коментар