Інтеграція TurboSMS для BAS / 1C
Робимо Інтеграцію TurboSMS для BAS / 1C Можливо налаштувати відправку СМС з карток клієнтів/співробітників, зі списків (номери контрагента та всіх його контактів) або з документів/журналів. Кнопка надсилання повідомлень вбудовується у програму обліку. Завдяки вбудованому у вашу систему модулю ТурбоСМС ви зможете надсилати велику кількість повідомлень кількома натисканнями клавіш та в будь-який зручний для вас час. … Читати далі